Xiaomi Mi Ionic

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer - elegantný a výkonný sušič vlasov Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer s príkonom vysokým 1800 W je nevyhnutným spoločníkom na perfektne rýchle vysušenie...
Doporučená ponuka Allegro.sk

• Nízka hlucnost

• tichý
    • kvalitné vyhotovenie
    • pekný dizajn

S produktom sme aspoň zatiaľ veľmi spokojní. Fén je tichý a výkonný. Pekný dizajn a dobré skladaný.

• , zakúpené v Andrea Shop

Počet teplôt
biele
Počet rýchlostí

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer - elegantný a výkonný sušič vlasov

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer s príkonom vysokým 1800 W je nevyhnutným spoločníkom na perfektne rýchle vysušenie vlasov a vytvorenie hladkého účesu vrátane kvalitnej ionizácie. K tomu navyše inteligentná funkcia ionizácie vytvára množstvo negatívne nabitých iónov, čo hravo znížia statickú elektrinu vo vlasoch a navracajú tak hladký lesklý účes bez zamotaných koncov.

Základné parametre sušiča na vlasy Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

• 2 navolenia výkonu
  • Ionizácia vlasov eliminuje statickú elektrinu a dodáva lesk
  • Príkon sušiča na vlasy: 1800 W

• , zakúpené v Andrea Shop

• Výborne sa drží
    • Nie je hlučný
  • , zakúpené v tipa.sk

• Veľmi spokojný, vlasy som mal vysušené do jednej minúty! Odporúčam každému!

• pomer cena/vykon
  • , zakúpené v Datacomp.sk

Kvalitné vyhotovenie, dobre zabalené. Čas ukáže dlhodobú kvalitu.

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Šikovný
    • Super ovládanie
    • Magnetický nadstavec

Som spokojný a odporúčam

• , zakúpené v miStores.sk

• Kvalitné materiály a prevedenie
    • Striedanie teplého a chladného vzduchu pri sušení vlasov
    • Magnetický prichytený dyfúzor, ktorý dobre drží