Najnovšie recenzie zo sekcie Fény

Valera Swiss Silent Jet 8600 D RC

Valera Swiss Silent Jet 8600 D RC

Overený zákazník Belora Peter

Zakúpený v Belora

• Fakt rychlo vysusi vlasy a su jemne.
Verk 01704

SPOKOJNY

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 10. decembra 2023

• veľkosť
  • hoci fén suší skvele, fén nie je horúci na dotyk, takže sa nemusím báť spálenia
  • hrubý kábel
  • na konci kábla je trochu nepekná veľká nálepka, ktorá sa nedá odstrániť

Tesla Foldable Ionic Hair Dryer je perfektný pre cestovateľov! Jeho kompaktný dizajn a nízka váha z neho robia ideálneho spoločníka do cestovnej tašky. S ochranou proti prehriatiu sa nemusíte obávať o bezpečnosť. Zabudovaný ionizátor zanecháva vlasy lesklé a hladké. Jednoduché ovládanie a efektivita výkonu 1500 wattov ma presvedčili. Za mňa super!

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 10. decembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• hmotnosť - je veľmi ľahký
  • dlhý kábel
  • Ionizačná funkcia
  • funkcia studeného vzduchu
  • tichý režim
  • skladnosť
  • dizajn
  • nástavce

S fénom Tesla Foldable Ionic Hair Dryer som veľmi spokojná. Jeho dizajn je minimalistický a pôsobí prémiovo. Samotný fén je úžasne kompaktný. V kúpeľni nikde neprekáža a dá sa pekne zložiť do tašky, keď cestujem. Na to, aký je malý, zvláda sušenie fakt perfektne. Vďaka ionizačnej funkcii sú moje vlasy vysušené naozaj za minútu a nepripadajú mi tak vysušené ako s klasickým fénom. V neposlednom rade musím spomenúť aj ľahkosť. Konečne ma pri fénovaní nebolia ruky. Pôvodne som si fén kúpila len na cesty, ale stal sa z neho základ na každodenné používanie. :-)

Overený zákazník Testuj.to Klára

Pridané: 9. decembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• na studený vzduch nemusím držať žiadne tlačidlo
  • je ľahký do ruky
  • vlasy sú pekne lesklé
  • kĺb na skladanie
  • kvalitné prevedenie
  • tri stupne - studený vzduch, teplý vzduch - menej, teplý vzduch
  • balenie je pekné aj ako darček
  • suší rýchlo
  • neprehrieva sa
  • dlhý a ťažký napájací kábel
  • na cestovanie lietadlom je stále pomerne veľký

S fénom som spokojná, plne nahradil môj starý fén, z ktorého ma pri dlhšom sušení boleli ruky. Poradí si aj s mojimi vlasmi do pása, suší efektívne a nezdá sa, že by ich nejako ničil. Samotný fén sa neprehrieva, len usmerňovací nadstavec sa pri teplom vzduchu výrazne zahrieva. Je kvalitný a ani v mieste skladania sa nevaklá. Jedine čo - na cestovanie mi nepríde úplne ideálny, najmä ak musí človek riešiť váhu v lietadle - nie je úplne miniatúrny, ale hlavne má dosť dlhý a ťažký napájací kábel, čo ma prekvapilo, pripadá mi ťažší ako samotný fén. Mohol by mať ešte otočnú časť na kábli, aby sa nepretáčal, potom by možno samotný kábel nemusel byť taký robustný. Na domáce použitie alebo na cesty autom je však skvelý a určite si ho nechám.

Overený zákazník Testuj.to Renata

Pridané: 8. decembra 2023

• skladný
  • dlhý kábel
  • rýchle sušenie
  • žiadnu nevýhodu som nenašla

Často cestujem, a preto som hľadala na trhu fén, ktorý by bol vhodný na cesty. Fén môžem odporučiť všetkým cestovateľom, vďaka otočnej rukoväti je veľmi skladný. Príjemne ma prekvapila dĺžka kábla. Oceňujem, že je vybavený ionizátorom a sušenie vlasov s týmto fénom je veľmi rýchle.

ETA Fenité 6320 90020

ETA Fenité 6320 90020

Overený zákazník Dr.Max lekáreň František

Pridané: 7. decembra 2023

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

Presne urceny pre moju potrebu. Spokojnost

Overený zákazník Testuj.to Eva

• skladný
  • ľahký, iba 350 g
  • pritom výkonný motor
  • super na cestovanie
  • pre jemné a krátke vlasy, vhodný aj na každodenné použitie
  • ionizátor, ktorý vyhladzuje vlasy
  • 2 rýchlosti a 3 úrovne teploty
  • nič, doporučujem

Tesla Foldable Ionic Hair Dryer je kompaktný a skladací ionizačný fén, ktorý je veľmi praktický a zároveň výkonný.
Ak máte kratšie a jemnejšie vlasy ako ja, môžete tento fén používať na každodenné sušenie, pretože jeho hmotnosť je len 350 g. Čo je skvelé! Nebolia vás z neho ruky a napriek tomu plní svoj účel. Vysuší vaše vlasy rýchlo. Ak však máte dlhšie a hustejšie vlasy, odporúčam zaobstarať si väčšiu verziu tohto fénu na každodenné sušenie.

Avšak tento fén je fajn pre všetky typy vlasov na cestovanie, pretože je ľahký a môžete ho zložiť. Takže sa hravo zmestí do kufra. Má tichú prevádzku a 2,8 m dlhý kábel. Motor fénu je pomerne silný, príkon okolo 1500 W. Podľa výrobcu je chránený proti prehriatiu. Je vybavený 2 rýchlosťami prúdenia vzduchu a 3 úrovňami teploty.
Zabudovaný ionizátor krásne vyhladzuje vlasovú kutikulu. Zdá sa mi, že moje vlasy sú lesklejšie a zdravšie. Som rada, že som si tento fén kúpila. Zaradila by som ho do vyššej triedy fénov, ktoré môžu konkurovať profesionálnym fénom.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Skladný
  • Neprehrieva sa
  • Plní svoj účel

Tak musím povedať, že pre mňa je tento fén ten najpraktickejší, aký som kedy videla. Trpím seboroickou dermatitídou, takže musím mať vlasy stále suché, a tento si môžem dať do akejkoľvek tašky a ani o ňom neviem. Neprehrieva sa, takže nemusím čakať 20 minút, kým vychladne. A hlavne mám vlasy suché raz dva. Za mňa úplná bomba! Moc odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• elegantný vzhľad
  • ochrana proti prehriatiu
  • ionizátor
  • rýchle sušenie vlasov
  • jednoduchá manipulácia

Ako žena si určite najskôr všimnem vzhľad, fén je na prvý pohľad elegantný, čierna farba je skvelou voľbou a fialový detail fén krásne oživí. Súčasťou balenia je klasický nástavec, ale aj difuzér, čo je určite veľmi príjemné. Fén má byť cestovný, takže je skvelé, že sa dá ľahko zložiť. Ďalšou výhodou je určite ochrana proti prehriatiu a tiež ionizátor, ktorý vlasom prospieva. Zapínanie a manipulácia je veľmi jednoduchá a efektívna, vďaka horúcemu vzduchu sú vlasy suché za chvíľu.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Ľahkosť
  • Veľkosť
  • Rýchlosť fénovania
  • Možnosť zloženia
  • Difuzér - má tvarom vpadnutý a nedá sa použiť na masáž hlavy

Fén Tesla foldable ionic hair dryer je skvelý na cestovanie. Je malý a ľahko sa skladá, takže v kufri zaberie málo miesta. Ďalej oceňujem rýchlosť sušenia vlasov, kde na stredne dlhých vlasoch to trvalo do 5 minút. Ako bonus vďaka ionizátoru nedochádza k ničeniu vlasov.

Philips BHD628/00 Růžová

Philips BHD628/00 Růžová

Overený zákazník Alza.sk Rasto

Pridané: 4. decembra 2023

• Tichý
  • Účinný
  • Kompaktný

Tichší ako fén inej značky. Účinnejší ako fén inej značky. Kompaktnejsie rozmery ako fén inej značky.

Manželka je s ním veľmi spokojná. Chcela niečo tichšie, účinnejšie a rozmerovo prijatelnejsie ako jej starý fén, inej značky. Zatiaľ voči nemu nemá výhrady, používa ho cca 1 týždeň.

Remington AC8002

Overený zákazník Testuj.to JANA

• Veľkosť
  • Rýchlosť vysušenia
  • Rôzne nástavce
  • Prepínanie tlačidiel a ich umiestnenie
  • Dĺžka kábla
  • Skladnosť
  • Zatiaľ nič na vytknutie

Na prvý pohľad sa mi páči spracovanie, všetko presne sedí, minimalistický dizajn. Samotný fén je pomerne subtílny, čo môže byť akurát do menšej dlane, ale pre mužov si to neviem veľmi predstaviť. Žiadne tlačidlá nevyčnievajú, ani sa mi nepodarilo pri sušení vlasov omylom premačknúť nastavenia. Samotné ovládanie je intuitívne. Oceňujem dlhší kábel. Hoci je fén menších rozmerov, výkonom konkuruje oveľa väčším modelom. Zároveň oceňujem, že fén sa dá zložiť a zbaliť do kufra. Nezaberá moc miesta.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• ohybný kĺb - skladnosť
  • rýchlosť vysušenia
  • funkcia pamäte.

Za mňa super, najviac sa mi páči, že je veľmi skladný, nikde neprekáža a to vďaka tomu, že sa dá krásne zložiť, vďaka pohyblivému kĺbu :) rýchle vysušenie, keďže mám dlhé vlasy, tak je pre mňa parádny. nástavce sú dostačujúce.
Top je funkcia pamäti. Krásne balenie

Overený zákazník Testuj.to Linda

• Design
  • Výkon

Absolútne prekonal moje očakávania. Bála som sa, že to bude jeden z obyčajných fénov, ale keď balík prišiel, tak ma nadchol balením, dizajnom a najmä prevedením. Veľmi oceňujem niekoľko stupňov teploty a intenzitu fúkania. Naozaj veľmi prepracovaný a praktický pomocník.

Overený zákazník Testuj.to Jarmila

• Malý, skladný
  • Na cesty
  • Rýchlosť vysúšania
  • Vlasy sú hebké
  • Ohybná rukoväť
  • Studený vzduch
  • Neobjavila som

Fén mi príde premakaný, veľa nástavcov, dlhý kábel, dobre sa s ním pracuje, rýchlo suší vlasy, ktoré zároveň nevysušuje. Oceňujem aj to, že účes zafixuje studeným vzduchom. Sám sa vyčistí stačí k tomu stlačiť tlačidlo ? Navyše si pamätá aj teplotu a prúdenie vzduchu, takže nabudúce ho len strčíte do zásuvky a zapnete. Je skladný, malý, takže ja ako žena ho ocením aj pri cestovaní. Zatiaľ som neobjavila žiadnu chybu.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25